מצבות – השוואת מחירים

מצבות הן לא דבר שמתכננים מראש בדרך כלל. אדם שנפטר אינו מודיע על כך מראש, ואת הכנת המצבה עושים בדרך כלל לאחר מותו וקבורתו. הכאב הגדול והאובדן של האדם שנפטר אינו פוטר את קרוביו מלהתעסק גם עם הצדדים הטכניים של הלוויה, בחירת מצבה והצבתה מעל מקום הקבורה וכדומה. מצבות הם למעשה אבן זיכרון לאדם שנפטר, ורבים מנצלים מנהג מכובד זה על מנת לכבד את הנפטר ולהציב לזכרו מצבה שתכבד את חייו ומשפחתו.

בחירת מצבה יש לעשות כפי שבוחזכרוןרים כל חפץ אחר שברצונכם לרכוש, ולמרות האבל מומלץ להתעניין, לבדוק ולעשות השוואת מחירים בין בוני מצבות שונים על מנת להבין מהן האופציות העומדות בפניכם לפני שאתם מחליטים. השוואת מחירים בין מצבות שונות יש לעשות כאשר אתם יודעים באיזו מצבה אתם מעוניינים פחות או יותר, מכיוון שיש בשוק המצבות שפע של אפשרויות.

מצבות מסוגים שונים

תעשיית המצבות כיום מאפשרת מגוון רחב של מצבות שיכולות לשקף את אופי המנוח או את רצון המשפחה לזכור אותו באופן מסויים. מצבות יכולות להיבנות מחומרים שונים ובגדלים שונים, בצורות ובסגנונות מגוונים. הכל תלוי ברצון שלכם ובתקציב שיש לכם. חשוב לזכור שמצבה עושים פעם אחת, ויש להקפיד כי היא תוכל להישמר לדורות ולשרוד את תלאות מזג האוויר והאקלים לאורך שנים.

בעת בחירת עסק לבניית מצבות יש להקפיד כי המקום עובד עם חומרים איכותיים, בסגנונות עיצוב שונים, וברמת גימור מושלמת. גם את נושא הכיתוב יש לברר היטב, ולדעת מה הן האפשרויות העומדות בפניכם.

מצבות ניתן להזמין בצורה הסטנדרטית שנחשבת למאד מכובדת, אך ניתן להזמין גם מצבות בעיצוב אישי, שילוב כיתוב עם אותיות מיוחדות משוקעות או בולטות וכדומה.

סוגי המצבות הקיימות

קיימים סוגים שונים של מצבות המיועדים לאנשים שונים וגם לאנשים בגילאים שונים. אסונות קורים גם לצעירים ואפילו לילדים, וניתן להביע את הרגש האחרון בצורת מצבה מתאימה ומכובדת לכל נפטר.

סוגי המצבות הקיימות הן:

 • מצבות סטנדרטיות שוכבות או עומדות עם כיתוב שקוע וצבוע שחור
 • יחידות המעוצבות על פי הזמנה מיוחדת לכל סוגי בתי הקברות
 • מצבות כפולות לזוג
 • מצבות מחומרים שונים כדוגמת שיש, אבן וכדומה
 • מצבות מיוחדות לילדים קטנים
 • כיתוב בסגנונות שונים

בניית מצבות הינה אמנות בפני עצמה ובחברות מקצועיות תקבלו ליווי מקצועי לאורך כל הדרך, מרגע הזמנת המצבה והכיתוב, ועד להצבתה מעל קבר הנפטר. אנשי מקצוע ידעו להכין עבורכם את המצבות בגימור מושלם, כיתוב מוקפד ואיכותי וכדומה.

בחירת מצבה איננה משימה פשוטה מבחינה ריגשית, שהרי הנפטר הלך לעולמו רק עכשיו, אבל בחברות מקצועיות ידעו לעזור ולתמוך, ולא לנצל את האבל להפקת רווחים קלה. משום כך עליכם להיות חזקים, ולעשות השוואת מחירים בין בוני המצבות השונים כדי שתוכלו להרגיש טוב עם המצבה שתציבו מעל קבר יקירכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

השוואות אחרונות באתר

תגובות אחרונות

  ארכיון

  כלים

  Info

  Copyright © 2021 תשלומית

  Powered by WordPress and Apply Media

  דילוג לתוכן