כמה עולה ניקוי מזרון? מגלים לכם מחירים..

אין שום ספק שבשביל שינה שתהיה נעימה ונוחה, לא מספיק לבחור במזרון איכותי וטוב, אלא גם צריך לשמור על התחזוקה שלו לאורך זמן. על כן מעת לעת, כדאי להזמין שירות של ניקוי מזרונים. אתם בוודאי תשאלו את עצמכם כמה עולה ניקוי מזרון, ואנשים עושים זאת בשני מקרים – כאשר יש לכלוך גדול שנוצר לפתע על המזרון, או אחרי זמן ארוך של הצטברות לכלוכים קטנים שהפכו ללכלוך משמעותי. ככלל, טווח המחירים נע בין 120 ל800 ש"ח – אז מה משפיע על המחירים הללו?

כל מה שמשפיע על מחירי הניקוי 175901299

 • סוג הלכלוך – אתם תמיד צריכים לשאול את עצמכם, לא רק כמה עולה ניקוי מזרון, אלא גם באיזה סוג של לכלוך מדובר. האם מדבור על כתמי ענק ישנים מאד שכבר הפכו להיות חלק מהמזרן? או שמדובר בעיקר על סילוק של אבק? ככל שמדבור על לכלוך שהוא יותר קשה ויותר מורכב להסרה, כך גם מחיר השירות יהיה גבוה יותר, שכן יש צורך בשימוש בחומרי ניקוי מיוחדים יותר, אך בעיקר – בניקוי ארוך טווח.
 • סוג המזרון – כמובן שמה שמשפיע לא מעט על מחירי השירות, הוא גם סוג המזרון עצמו. ישנם מזרנים שעשויים מחומרים שקל יחסית לנקות ולכן המחיר עבורם יהיה נמוך יותר. לעומת זאת, כשמדובר על מזרנים שסופגים מהר את הלכלוך וקשה יותר לנקות אותם – גם מחירי השירות יהיו גבוהים יותר.
 • אחריות ואמינות – בסופו של יום, כשאתם תוהים כמה עולה ניקוי מזרון, כדאי לזכור שיש יחס ישר בין האיכות והאמינות של חברת הניקוי, לבין המחיר הסופי. ככל שמדובר על חברה שתהיה אמינה יותר, שגם תספק ניקוי עם אחריות, גם המחיר יהיה בהתאם. לכן ברוב המקרים, מומלץ שלא להתפתות למחירים שקורצים בכך שהם נמוכים באופן קיצוני.

לריפוד מזרונים, ספות וריהוט לחצו כאן

ואתם מקבלים מזרן נקי במיוחד

אם כן, כשאתם תוהים כמה עולה ניקוי מזרון, זכרו שלא מדובר רק על הקושי של הניקוי ועד כמה יש צורך להשקיע בו – אלא בעיקר על התדמית ומידת ההשקעה של חברת הניקוי במזרון שלכם.

באדיבות: חברת מזרונים – מזרוני קיסריה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

השוואות אחרונות באתר

תגובות אחרונות

  ארכיון

  כלים

  Info

  Copyright © 2021 תשלומית

  Powered by WordPress and Apply Media

  דילוג לתוכן