כמה עולה הובלה?

אם אתם מעוניינים לעבור לדירה או למשרד חדש, חשוב מאד שתדעו כמובן כמה עולה הובלה. עם זאת, עלויות ההובלה כמובן שאינן אחידות. למעשה, מדובר על טווח מחירים רחב מאד – החל מכמה מאות שקלים בודדות, ועד להובלות שמתקרבות לסכומים של יותר מ 5 אלף ש"ח. השאלה היא כמובן, מה משפיע על המחיר של ההובלה? על כן נסקור כמה קריטריונים כדי להבין כמה עולה הובלה.

כמה עולה הובלה

כל מה שמשפיע על המחיר

מרחק – יש הבדל בין מעבר לדירה בתוך העיר, לבין מעבר של דירה או משרד לעיר אחרת לגמרי או כמובן לקצה השני של המדינה. לרוב, טווחי המחירים קשורים למרחקים שבין 20 ל30 ק"מ, וכל קבוצת קילומטרים מעלה את המחיר. על מנת לקבל את ההצעה הטובה עלינו לבחור בחברה אזורית . למשל, אם אנחנו רוצים חברת הובלות באיזור נתניה
עלינו לבחור חברת הובלות בנתניה
חדרים ושטח – כאשר אתם שואלים את עצמכם כמה עולה הובלה, יש לקחת בחשבון שככל שיש יותר חדרים, כך עלות ההובלה תגדל. לרוב שירותי ההובלה, מתמחרים את המחיר ממש לפי כמות החדרים, אם כי לעתים מדובר גם על השטח הכולל של המתחם, מבלי להתחשב בכמות החדרים.
מעלית וחדר מדרגות – במידה ויש מעלית שניתן לעשות בה שימוש – בוודאי בדירה החדשה בה צריך להעלות את הציוד, הדבר מוריד כמובן מהמחיר. ברגע שיש מדרגות – הדבר מעלה את המחיר, כאשר כל קומה נוספת, מעלה עוד יותר.
הובלת חפצים מיוחדים – אם אתם מעוניינים להוביל פסנתר או פסל גדול, שלא ניתן להעביר דרך חדר המדרגות ויש צורך בהובלות עם מנוף – הדבר מעלה את המחיר.

מה יהיה המחיר הסופי?

לצורך ההשוואה, מחיר ממוצע להובלה של דירת 3 חדרים עומד בין 1,700 ל 2,220 ש"ח. כל חדר מעלה או מוריד את המחיר בטווחים שבין 300 ל 500 ש"ח. ברגע שמדובר על מרחק גדול, המחיר יכול לעלות בעוד 100 ש"ח. אם אין מעלית, ההובלה יכולה להתייקר בטווח שנע בין 200 ל1,000 ש"ח – תלוי בקומה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

השוואות אחרונות באתר

תגובות אחרונות

  ארכיון

  כלים

  Info

  Copyright © 2021 תשלומית

  Powered by WordPress and Apply Media

  דילוג לתוכן