כמה משלמים על הובלת רהיטים כבדים?

בכמעט כל מעבר של דירה או משרד יש צורך בהובלה של רהיטים כבדים ומסורבלים

כל תהליך מעבר הוא תהליך שיש בו לא מעט קושי ולא מעט סיבוכים, וכולנו מעוניינים לסיים עם התהליך הזה כמה שיותר מהיר ולהתחיל את ההסתגלות שלנו לסביבה החדשה שלנו – בין אם מדובר בבית או בדירה חדשים ובין אם במשרד חדש. בכל מקרה, המכנה המשותף בין כמעט כל תהליכי המעבר המודרניים הוא הצורך בהובלה של רהיטים כבדים. רהיטים כבדים יכולים להיות מיטות, ארונות, ספות, שולחנות – כל מה שכבד ומסורבל להעביר ממקום למקום, וכל מה שמהווה אתגר לוגיסטי בתהליך המעבר. משום שמדובר במרכיבים שלא פשוט להרים ולהוביל, ולמרביתנו גם אין את הכלים להובלה שלהם, אנחנו פונים לשירות מקצועי של הובלות בקריות או בכל אזור אחר בו אנו מתגוררים – וחשוב להבין כמה בדיוק שירות שכזה צריך לעלות לנו.הובלות בקריות

כמה עולה הובלה של רהיטים כבדים, ומה יכול להשפיע על המחיר הזה?

 • מה משפיע על המחיר? ישנם מספר פרמטרים הקובעים את המחיר של כל הובלה באשר היא. הפרמטר הראשון, לדוגמה, הוא היקף ההובלה הנחוצה. אם אתם זקוקים להובלה של רהיטים בלבד, ואתם פונים לשירות מקצועי של הובלות בקריות לשם כך – לעתים קרובות הדבר ייחשב כהובלה קטנה (בהיקף של רהיטים ספורים). כך, למרות שמדובר במלאכת הובלה לא פשוטה, המחיר שתשלמו יהיה יחסית מצומצם. עוד פרמטר חשוב הוא כתובת היעד של ההובלה. כשאתם פונים לשירות של הובלות בקריות לשם ביצוע ההובלה, ברור מאליו שכל יציאה מאזור חיפה והקריות עבור המעבר תהיה יקרה יותר – הדבר הגיוני וטבעי, בדיוק כמו שבתוך העיר ההובלה תעלה פחות. פרמטר שלישי וחשוב הוא התנאים הנחוצים להובלה – האם נחוץ פירוק והרכבה של הרהיט הכבד? האם הוא נכנס במעלית? האם יש מעלית? האם יש צורך במנוף? כל הפרמטרים הללו גם יחד מרכיבים את מחיר ההובלה.
 • כמה זה עולה? הובלה של רהיטים כבדים תעלה לכם סדר גודל של 300 עד 800 ₪, במידה ומדובר ברהיטים בודדים בלבד במסגרת הובלה קטנה. אם יש צורך בפירוק ובהרכבה של ממש (לא ברמת איקאה אלא ברמת נגרות) – המחיר יעלה בעוד 200 עד 300 ₪. הובלה בבניינים ללא מעלית תקפיץ לכם את מחיר ההובלה בהיקף של 20 עד 30 אחוזים מהתמחור הרגיל שלה. במידה ונחוצה לכם הובלה מקיפה יותר, הרי שההובלה תנוע בין 1,000 ₪ לדירה קטנה ועד 5,000 ₪ לבתים ודירות גדולים ורבי מרכיבים.

פנו לשירותי הובלה מקצועיים עבור ההובלה שנחוצה לכם – החשיבות של זה היא עצומה

כשאתם פונים לשירות מקצועי של הובלות בקריות או באזור מגוריכם לצורך ההובלה – אתם מבטיחים לעצמכם ראש כמה שיותר שקט בתהליך שהוא בפני עצמו לא פשוט. כשמדובר ברהיטים כבדים – בכל מקרה הדבר נחוץ וחשוב, שכן לא תוכלו להוביל אותם בכוחות עצמכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

השוואות אחרונות באתר

תגובות אחרונות

  ארכיון

  כלים

  Info

  Copyright © 2021 תשלומית

  Powered by WordPress and Apply Media

  דילוג לתוכן