כיצד מערכת חימום תת רצפתי מסייעת לנו בחסכון בחשמל

מערכת החימום התת רצפתי נחשבת בצדק למערכת חימום איכותית לחימום הבית

בשנים האחרונות הולכת וצוברת פופולאריות מערכת החימום שאנחנו מכירים בתור חימום תת רצפתי. מערכת חימום זו היא למעשה מערכת שמותקנת תחת הרצפה בבית שלנו כפי שמשתמע משמה, והיא מבוססת על גוף חימום חזק ואיכותי, המחובר למערכת של צינורות מים שמתוכננת ומוקמת היטב תחת רצפת חדרים שונים בבית שלנו. צינורות המים האלה מחוממים כאשר המערכת מופעלת, והחום שמיוצר בהם בנוסף לקינמטיקה של תנועת המים, יוצרים עלייה של החום כלפי מעלה ודרך הרצפה שלנו, לכפות הרגליים שלנו ולחדר כולו – תוך ניצול תכונת האוויר החם לעלות כלפי מעלה. מעבר לכך שמדובר בחימום טבעי, לח ונעים – זוהי גם מערכת החימום החסכונית ביותר, ונבין בדיוק מדוע.

מערכת חימום תת רצפתי מסייעת לנו לא מעט בחיסכון בחשמל, ונבין בדיוק כיצד

 • בזבנות האלטרנטיבות – מערכות אחרות של חימום ביתי הן מערכות בזבזניות ביותר. נשים לרגע בצד את מערכות ההסקה מבוססות הדלק, שהן באופן מובן מאוד יקרות מאוד לשימוש. מערכות של חימום חשמלי כמו רדיאטורים או מפזרי חום הן מערכות שמבזבזות חשמל בצורה חסרת תקדים, וכך גם השימוש במזגן הביתי לצרכי חימום (שגם מוציא אוויר יבש ומחניק).
 • חסכוניות המערכת – בכל מה שנוגע לניצולת חשמל, מערכת חימום תת רצפתי היא מערכת שמבזבזת מעט מאוד. גוף החימום המותקן נותן אמנם חימום חשמלי ראשוני בעצימות נמוכה יחסית, אבל חימום המים הזה הוא כאין וכאפס לעומת החימום החשמלי של מערכות החימום האחרות. עיקר החום המיוצר בחימום תת רצפתי מבוסס על תכנון נכון של מערכת הצינורות, וכך למעשה המערכת היא חסכונית מאוד בשימוש שלה בגוף החימום.

חימום ברמה הגבוהה ביותר וחיסכון לאורך זמן – אין סיבה שלא להתקין חימום תת רצפתי

בסופו של דבר, למרות שמדובר במערכת שעולה לא מעט כסף להתקין – מערכת חימום תת רצפתי היא מערכת החימום החסכונית ביותר לטווח הארוך. משום כך, ולאור העבודה שהיא גם מעניקה את החימום האיכותי ביותר בפועל, כדאי מאוד להתקין מערכת זו בהכנה לימי החורף הקרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

השוואות אחרונות באתר

תגובות אחרונות

  ארכיון

  כלים

  Info

  Copyright © 2021 תשלומית

  Powered by WordPress and Apply Media

  דילוג לתוכן