אופני כושר מחיר לכושר שאין לו מחיר!

מכשירי כושר רבים נותנים לנו את היכולת לשמור על בריאות הגוף בצורה נאותה וכמעט מובטחת, אתם בוודאי מודעים לחשיבות בשמירה על הכושר שלכם לאורך זמן, ורוצים תמיד לשמור על הגוף שלכם בריא. עם זאת, איך אפשר להיכנס לכושר בקלות יחסית, עם מכשירים שלא יסבו יותר מידי לחץ? אין זה מפתיע לגלות שאנשים רבים מחשפים כיום מידע על אופני כושר מחיר, מסיבה הגיונית מאד: אופני הכושר מאפשרות לנו לאמן היטב את תנועת הרגליים, לאמץ את הגוף ולשרוף שומנים, אך בצורה נוחה יחסית, מבלי שצריך להזיז את כל הגוף – מה גם שאפשר להסתכל תו"כ על מסך הטלוויזיה, לשמוע מוזיקה, ועוד. אז מה בסופו של יום משפיע על מחיר אופני כושר?

טבלת המחירים המלאה של אופני הכושר

סוג האופניים

אופני כושר מחיר

פרטים נוספים

אופני כושר בסיסיות

600 – 1,000 ש"ח

מדובר על מתקן בסיסי מאד, שמאפשר ישיבה נוחה יחסית, וזוג דוושות שמיועדות לחקות את תנועת הרכיבה. המתקן כולל גם ידיות אחיזה נוחות יחסית לידיים בזמן האימון. מאחר שהמתקן לא גדול מידי אפשר להציב אותו בכל חדר, וגם המחיר שלו נוח. שימו לב שבמתקן אימון זה, אין לכם שום אפשרות לקבלת מדד על קצב ההתקדמות שלכם.

אופני כושר חצי מקצועיות

2,000 – 5,500 ש"ח

זהו שדרוג משמעותי של אופני הכושר, שכן כעת אתם יכולים לקבל יותר מדדים. יש מסך תצוגה מיוחד שמאפשר לכם לעקוב אחרי קצב ההתקדמות שלכם ואחרי הדופק שלכם, למדוד כמה פעמים עשיתם סיבוב עם הדוושות, כמה קלוריות שרפתם, וכיו"ב. לרוב גם המושבים הם נוחים יותר והאחיזה באופניים היא טובה יותר. יש אפשרות גם להתקנה של שולחן עבודה בחלק מהדגמים.

אופני כושר מקצועיות

6,000 – 10,000 ש"ח

מסכי תצוגה מתדמים עם מגע יד. אפשרות לבחירת תוכניות אימון שונות, שינוי ההתנגדות של הדוושות, מדידת סיבובים לדקה, קבלת מדדים על הגוף, ועוד. חיישנים מיוחדים אשר מתחברים לגוף ומאפשרים לקבל מידע מדויק ביותר. חומרי האופניים איכותיים מאד ונותנים תמיכה מושלמת לגוף.

מה הדגם מוצלח ביותר?

כאמור, ככל שמדבור על אופני כושר מחיר גבוה יותר, כך גם האיכות של האופניים עולה בהתאם. לכן, חשבו עד כמה אתם מוכנים להשקיע, כמה אתם מתכוונים להתאמן, וכך תוכלו לדעת מה תהיה ההשקעה הטובה ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

השוואות אחרונות באתר

תגובות אחרונות

  ארכיון

  כלים

  Info

  Copyright © 2021 תשלומית

  Powered by WordPress and Apply Media

  דילוג לתוכן