מנעולן – השוואת מחירים

מנעולן - השוואת מחיריםאחד הדברים החשובים לעשות לפני שמזמינים בעל מקצוע אליכם הוא השוואת מחירים. הדבר נכון בכל תחום שהוא, אבל רבים נמנעים מלעשות זאת, כי הוא כרוך בבדיקות רבות, בשאלות ובהתחכמויות של בעלי המקצוע מלתת תשובה ישירה ועניינית בטלפון. אז איך בכל זאת ניתן לעשות השוואת מחירים? במאמר זה נתמקד בהשוואת מחירים בין מנעולנים, ונלמד לשאול את השאלות הנכונות אחרי שמצאנו את המידע הנחוץ באינטרנט.

מנעולן טוב הוא מנעולן לכל החיים

כמו מקצועות רבים אחרים גם מנעולנים ניתן לסווג לפי איכות העבודה שלהם, ואת ההשוואה הראשונה יש לעשות על פי פרמטר זה. זו לא חכמה להשוות רק בין המחירים בדיוק כפי שאנחנו לא משווים בין מחיר של סוזוקי ומחיר של מרצדס. זה לא במקום. ובכן, גם בתחום המנעולנות יש הבדלים בין מנעולן למנעולן ואלה תלויים בכמה גורמים:

 • היתרים ורישיונות
 • מיקום
 • שעות פעילות וזמינות
 • נסיון ומיומנות

מנעולן חייב שתהיה לו הסכמה מקצועית לעסוק במקצוע וכן תעודת יושר מהמשטרה. הרי לא תרצו להפקיד את דלת הבית או הרכב שלכם בידי פורץ לא מורשה. תחומי הפעילות של מנעולן מקצועי צריכים להקיף את הדברים הבאים:

 • פריצת מנעולים מכל הסוגים
 • פריצת רכבים וכספות
 • שכפול מפתחות מכל הסוגים לרבות כלי רכב
 • התקנת מנעולים לדלתות ולכל יתר המקומות
 • התקנת כספות

לאחר שווידאתם כי המנעולן שאתם רוצים להשוות לאחר מעניק את כל השירותים הללו תוכלו לפנות להשוואה הרצוייה. כדי להשוות במחירים יש לדעת מה העבודה הנדרשת. לשם כך עליכם לבדוק היטב את הדבר שאותו אתם מעוניינים לתקן או להתקין, ולתת כמה שיותר פרטים. הפרטים המדוייקים ימנעו מבעל המקצוע להוליך אתכם סביב כדי לא להתחייב על המחיר. עליכם לזכור כי שיטת ההגעה למקום היא שיטה יעילה של בעלי מקצוע כדי לגבות יותר כסף. למה? כי כשאיש המקצוע כבר במקום, ואתם תקועים עם דלת נעולה מבפנים, הרי לא תשלחו אותו בגלל כמה עשרות שקלים הבדל מהמתחרה שלו. כדי למנוע מצב כזה עליכם לתת את כל הפרטים, ולקבל תשובות ברורות בטלפון. אם יש לכם בבית מנעול רב בריח או מנעול ייל רגיל או כל מנעול אחר, עליכם לציין זאת בפירוט כדי לקבל הצעת מחיר רלוונטית.

פרמטר חשוב נוסף בבחירת מנעולן הוא הזמינות שלו. כשמשווים מחירים יש להבין מתי הוא יגיע. מנעולן שמגיע תוך חצי שעה שונה ממנעולן שיגיע בעוד 4 שעות, ויש לקחת זאת בחשבון.

השוואת מחירים בין מנעולנים מחייבת הכרת הפרטים המדוייקים של העבודה הנדרשת, כאשר את רוב הפרטים אודות המנעולנים השונים תוכלו למצוא באתרי האינטרנט שלהם. כנסו לאתרים, ודלו משם את המידע הנחוץ אודות החברה, ארגנו את כל הפרטים המדוייקים מבחינת העבודה הנדרשת, ובקשו הצעות מחיר מפורטות עד כמה שניתן לקבל בטלפון.

להזמנת מנעולן עבוד עכשיו לאתר: http://www.keylock.co.il/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

השוואות אחרונות באתר

תגובות אחרונות

  ארכיון

  כלים

  Info

  Copyright © 2021 תשלומית

  Powered by WordPress and Apply Media

  דילוג לתוכן