ממהרים להזמין מוביל? חישבו קודם איך לחסוך!

אתם מרגישים שאתם חייבים לבחור בהקדם האפשרי חברת הובלות בירושלים שתוכל לסייע לכם במעבר? היום של המעבר התקרב ועוד אין לכם מוביל איכותי? אפשר שבשל הדחיפות שאתם חשים, אתם תמהרו לבחור חברת הובלות, מבלי שתקדישו רגע של מחשבה בכלל לתהליך ההובלה כולו, וכמובן למחיר שאתם תקבלו. חלק מהמובילים אולי ינצלו את הלחץ ויגבו מכם מחיר גבוה במיוחד. לכן, כדאי לעצור לרגע ובכל זאת לחשוב, איך אתם תוכלו מצד אחד לבחור מוביל שיספק לכם הובלות בירושלים, אך מהצד הנשי עדיין לחסוך בהוצאות, ובכל זאת לקבל שירות איכותי. הנה כמה טיפים שכדאי תמיד לזכור:

כך תחסכו ותיהנו מההובלה

 • להסתפק בהובלה קטנה – אם מלכתחילה יש לכם מספר בודד של ארגזים, ומספר פריטים גדולים, אזי כשתיצרו קשר עם חברת הובלות בירושלים, כדאי לסכם איתה על כך שהיא תוביל רק את הפריטים הגדולים – בעוד שאת הארגזים את תסיעו בעצמכם. כמובן כל עוד הארגזים לא רבים ולא כבדים מידי – הובלתם העצמאית תהיה קלה, ותפחית באופן משמעותי ממחיר ההובלה, ואתם תשלמו רק עובר הובלת הפריטים הגדולים והכבדים.
 • בחינת הצעות – לרוב, אפשר לחסוך באופן משמעותי אם תקבלו הצעת מחיר מפרוטת לאחר שמנהל עבודה הגיע לבית שלכם וגם לדירת היעד, ובחן את כל הפרמטרים – כולל כמות פריטים וחדרים, מעלית, קומה, דרך הגעה, וכיו"ב. ברגע שיש לכם הצעות מחיר מפורטות מאד ומדויקות, קל מאד לבצע ביניהן השוואה, וכמובן שאפשר לבחור בהצעה החסכונית וההוגנת ביותר.
 • שימו לב לביטוח – מחיר זול עבור הובלות בירושלים הוא אל רק המחיר שתשלמו עבור השירות – אלא גם פיצוי שתקבלו במידה ויש פגיעה בפריטים שלכם בזמן ההובלה. חשוב לוודא שלחברת ההובלות יש ביטוח, כך שבמקרה של נזק – תקבלו פיצוי כספי הולם.

כמה זמן לוקחת הבחירה?

תהליך הבחירה בחברת הובלה אמנם ידרוש מכם מספר ימים, אך בכל זאת כדאי להשקיע בו את הזמן, כי בסוף מדובר על הפרשי מחירים משמעותיים מאד שישפיעו על התקציב שלכם בעתיד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

השוואות אחרונות באתר

תגובות אחרונות

  ארכיון

  כלים

  Info

  Copyright © 2021 תשלומית

  Powered by WordPress and Apply Media

  דילוג לתוכן