הדרך לפרסם את עצמכם בפייסבוק; מאת – דוד קרויזר

רוצים להיות אושיית רשת? דוד קרויזר במדריך בשבילכם

המדריך של דוד קרויזרפרסום ושיווק בפייסבוק הפכו למושג שכולם מכירים ופייסבוק בעצמה הפכה להיות אחת החברות הכי משפיעות בהיסטוריה כותב דודי קרויזר. העולם הווירטואלי בו אנו חיים ומשתפים את כל שגרת היום שלנו מהרגע שאנחנו קמים בבוקר ועד שאנחנו הולכים לישון יכולה להיות כלי פרסומי אדיר מימדים ואתם יכולים לעשות בו שימוש נכון אם רק תדעו איך מספר לנו דוד קרויזר. בעזרת הפייסבוק ניתן לפרסם, עסקים, מוצרים, חברות, אומנים, שחקנים ובעצם כל דבר שרוצים, אך חשוב לבצע את הפרסום בצורה נכונה ויעילה.

הדרך לפרסם את עצמכם בפייסבוק

 • כדי לפרסם את עצמכם בפייסבוק אומר לנו דוד קרויזר תצטרכו לעבור את השלב הראשון והפשוט ביותר, ואולי גם המהנה ביותר, וזה לפתוח דף משלכם. לא מדובר על דף הפרופיל הראשי שלכם אלא יש צורך לפתוח דף עסקי, כזה שיגדיר את תחום העיסוק שלכם. חשוב לעצב את הדף הזה בצורה בולטת וייחודית ושלא ייראה כמו סתם עוד דף רגיל. חשובה גם תמונת הקאבר, זוהי התמונה הגדולה והרוחבית שנמצאת בחלק העליון של העמוד והיא צריכה להציג אתכם או את השירותים שאתם נותנים בצורה הטובה ביותר שיש.
 • מלבד תמונת הקאבר מסביר דוד קרויזר חשוב לבחור את תמונת הפרופיל בצורה נכונה. בדרך כלל מומלץ להציב שם את הלוגו או התמונה שלכם, כך כשחברים ומתעניינים יקבלו את ההתראות על פרסומים שלכם הלוגו יצוץ והם יידעו על מה מדובר והן מבחינת מיתוג ויזואלי. מלבד תמונות, יש בעמוד גם אפשרויות להציב סקרים, חידונים וקישורים יחודיים, כאשר חשוב ללמוד את כל האפשרויות ולהשתמש בהם בחוכמה ולמנוע מצב שיש עומס שהופך את העמוד ללא ברור.

המרדף אחר הלייקים

כדאי לצבור כמה שיותר לייקים, שיתופים וקהל שעוקב אחריכם ממליץ דוד קרויזר ולשם כך עליכם ליצר תוכן שיעניין את הציבור. בפייסבוק בפרופיל האישי קיימת הגבלת חברים כך שלא יעזור לכם להוסיף כמה שיותר אנשים, אך ללייקים אין הגבלה וככל שיהיה לעמוד שלכם יותר לייקים ובעיקר חשיפות לאנשים שעוקבים אחריכם, אתם תהיו יותר מפורסמים. חשוב להיצמד לנושא שלכם ולפרסם תכנים עם ערך בהתאם. תוכלו לפרסם סרטונים, מידע, תמונות, סיפורים וכתיבות שלכם.

ליצירת קשר עם דוד קרויזר:

לינקדין: https://il.linkedin.com/in/%D7%93%D7%95%D7%93-%D7%A7%D7%A8%D7%95%D7%99%D7%96%D7%A8-43a42b38

גוגל פלוס – https://plus.google.com/+%D7%93%D7%95%D7%93%D7%A7%D7%A8%D7%95%D7%99%D7%96%D7%A8

בעמוד העסקי: https://www.facebook.com/Ufirst.seo/

חיפוש בבזק: https://private.b144.co.il/%D7%97%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A9/%D7%93%D7%95%D7%93-%D7%A7%D7%A8%D7%95%D7%99%D7%96%D7%A8/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

השוואות אחרונות באתר

תגובות אחרונות

  ארכיון

  כלים

  Info

  Copyright © 2019 תשלומית

  Powered by WordPress and Apply Media

  דילוג לתוכן