כמה תעלה לכם הדברה בבית?

אם אתם מזהים חרק סוים או כל מזיק אחר בסביבת הבית שלכם, אנו מניחים שאתם תמהרו ליצור קשר עם חברת הדברה בחיפה אשר תגיע תוך זמן קצר, ותבצע את ההדברה הנדרשת. עם זאת, לפני שממהרים ליצור קשר, כדאי בכל זאת להתעמק רגע ולהבין, כמה בעצם תעלה לכם הדברה בבית? יש לזכור שחברות שונות שמספקות שירותי הדברה בחיפה אמנם יכולות כמובן להציע גם מחירים שונים, אך יש טווח מחירים כללי שיותר מראוי להכיר, והוא יוכל גם לסייע לכם לבצע השוואת מחירים הוגנת ונוחה עבורכם.

אז מה משפיע על מחירי ההדברה?

 • סוג המזיק – אין ספק שמה שמשפיע יותר מכל על המחיר שחברת הדברה בחיפה תגבה מכם עובר הדברה בבית, הוא סוג המזיק שיש להתמודד עימו. יש מזיקים שההדברה עבורם תהיה זולה יחסית – למשל הדברה של נמלים או של תיקנים לא נחשבת מורכבת במיוחד. מזיקים אחרים שנחשבים מורכבים יותר, כמו למשל פרעושים או מכרסמים יכולים להוביל למחירים גבוהים יותר. מזיקים שלגביהם יש צורך במוצרים מיוחדים מאד וטיפול מיוחד כמו יונים – יהיו אלו שהטיפול בהם יהיה גם היקר ביותר.
 • גודל הבית – כמובן שיש משמעות לגודל הבית בחלק ניכר מהמקרים. באופן טבעי, הדברה בבית שכולל שני חדרים בלבד, תהיה זולה יותר מאשר הדברה בבית של חמישה חדרים שיש גם צורך לטפל בגג שלו.
 • טיפול בחדרים מיוחדים – אם יש טיפול שנדרש באזור מיוחד בבית, הוא כמובן יעלה סכום נוסף. כך למשל, ביצוע הדברה בחדר מסתור הכביסה, או התקנת אמצעים מיוחדים על החלונות או על הגג – כמובן יעלו את מחירי הטיפול.

ומה המחיר הסופי?

כמה משלמים בסוף עבור הדברה בחיפה? תלוי כאמור בשורה של פרמטרים. אפשר לומר שטווח המחירים הרחב עומד בין 200 ש"ח להדברה פשוטה יחסית למזיק קל בדירה קטנה – ויכול להגיע גם ל1,000 ש"ח להדברה עבור מזיק קשה בבית גדול.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

השוואות אחרונות באתר

תגובות אחרונות

  ארכיון

  כלים

  Info

  Copyright © 2021 תשלומית

  Powered by WordPress and Apply Media

  דילוג לתוכן