כמה עולה שירות ניקיון?

שירותי ניקיון ואחזקת מבנים ניתנים על ידי חברות מקצועיות בכל רחבי הארץ. מטרת השירות היא להתאים פתרונות ניקיון מעולים עבור לקוחות פרטיים, ועדי בתים וארגונים, אך כדאי גם להכיר את הפרמטרים המשפיעים על המחיר. הנה הם לפניכם יחד עם טווח מחירים משוער עבור השירותים הנפוצים

חברת ניקיון ואחזקת מבנים מרכזת מגוון רחב של שירותים תחת קורת גג אחת. ראשית, היא מציעה שירותי ניקיון משרדים קבועים, חודשיים או לפי שעה. שירותים אלו מיועדים עבור לקוחות במגזר העסקי ובעזרתם ניתן לדאוג לתחזוקה שוטפת של העסק או המשרד.

שנית, החברות שמעסיקות צוות ניקיון מציעות גם שירות לשטחים ציבוריים וחדרי מדרגות. בענף התעשייה שונים ניתן לתאם מול החברות שירות ניקיון בקיטור והתזת חול, או בחלק מהמקרים אפילו הדברים מזיקים. המטרה העיקרית היא לסייע ללקוחות למצוא פתרונות ניקיון מעולים ולחסוך בהוצאות גם עבור ועדי בתים, ארגונים, חברות, עסקים, משרדים ועוד.

פרמטרים המשפיעים על המחיר

אלו הגורמים העיקריים שקובעים כמה יעלו שירותי ניקיון במגזר הפרטי, העסקי או הציבורי:

א. סוג השירות – חברת ניקיון מתמחרת את השירות לפי המורכבות. ככל שהשירות מסובך ומורכב יותר, כך צפוי המחיר לעלות. פערי המחירים בין שירותי חברת ניקיון עשויים להגיע לעשרות אחוזים. הם נובעים בעיקר מארגז הכלים המופעל על מנת לבצע את הניקיון, או מהאמצעים שבהם צריך להשתמש כדי להשיג את המטרה בצורה היעילה והנוחה ביותר.

ב. חומרים – בניקיון שטחים ציבוריים או משרדים יש צורך בתשלום נפרד על החומרים. לעומת זאת, בניקיון בתים פרטיים עלות השירות מגלמת בתוכה גם את מחיר השירותים. הדגש מבחינת הלקוחות הוא על בירור מראש לגבי הרכב המחיר והפרמטרים שהשפיעו על ההצעה.

ג. גודל השטח – חברת ניקיון גובה מחיר לפי מ"ר. המשמעות היא שככל שהחדר או החלל גדולים יותר, כך צפויה ההוצאה לגדול. עם זאת, בהזמנת חברת ניקיון לשטחים גדולים במיוחד ניתן להשיג הנחה לכל מ"ר. ההנחה המצטברת יכולה לחסוך עשרות אחוזים עבור לקוחות פרטיים ועסקיים.

ד. מוניטין וניסיון – כמו בתחומים אחרים, גם בענף הניקיון יכולה חברה מסוימת להרשות לעצמה לגבות מחיר יקר ביחס למתחרים בגלל שיקולים של מוניטין וניסיון. החברה מגלמת את הניסיון שלה במחיר וכך שומרת על מעמד גבוה.

טווח מחירים

ניקיון חד פעמי של משרדים ואולמות יעלה 7.5-10 ש"ח למ"ר, לעומת הקצאה של עובד ניקיון שתעלה 50-70 ש"ח כשכר לשעה ללא חומרים וציוד. ניקיון משרדים פעמיים בשבוע יעלה 4,500-8,000 ש"ח לחודש וניקיון 5 פעמים בשבוע יעלה 8,000-15,000 ש"ח בחודש.

בניקיון של שטחים ציבוריים המחיר המקובל לשני סבבים יומיים הוא 2,600-3,400 ש"ח לחודש, בעוד ניקיון יסודי של מקלט בבניין משותף יעלה 230-290 ש"ח. לבסוף, ניקיון בתים פרטיים יעלה 40-90 ש"ח לשעה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

השוואות אחרונות באתר

תגובות אחרונות

  ארכיון

  כלים

  Info

  Copyright © 2021 תשלומית

  Powered by WordPress and Apply Media

  דילוג לתוכן