כמה עולה שירות מנעולנות?

שירות מנעולנות מבוצע על ידי פורץ מנעולים מוסמך עם רישיון מטעם משטרת ישראל. עלות השירות תלויה במגוון רחב של פרמטרים, אך היכרות עם הגורמים שמשפיעים על המחיר יכולה לעזור לכם לחסוך בהוצאות. הנה כל מה שצריך לדעת על הנושא

פורץ מנעולים הוא אדם שעובר תקופת הכשרה של מספר שבועות ומחזיק ברישיון מטעם משטרת ישראל. הרישיון מעיד על כך שלפורץ אין עבר פלילי והוא מאפשר לו לבצע פריצה של כל סוגי המנעולים. פריצה ללא אישור של משטרת ישראל היא עבירה על החוק ולכן גם הלקוח צריך לוודא שהרישיון בתוקף.

אפשר להזמין פורץ מנעולים כדי לתאם מגוון רחב של שירותי מנעולנות. מלבד פריצת מנעולים של דלתות בתים, הוא מוסמך להציע פריצות רכבים, כספות, מערכות אזעקה, מערכות נעילה למשרדים וארגונים ועוד. פורץ מנעולים נדרש להיות זמין מסביב לשעון ולהגיע בהתראה קצרה. עם זאת, עלות השירות אינה קבועה אלא מושפעת מפרמטרים מסוימים.

גורמים המשפיעים על המחיר

אלו הפרמטרים העיקריים שיקבעו כמה יעלה שירות מנעולנות:

א. סוג השירות – פורץ מנעולים גובה מחיר לפי סוג השירות שבגינו הוא הוזמן. כאן ניתן להצביע על פערים של עשרות אחוזים בין מחירי פריצת מנעולי צילינדר, פריצת מנעול לשונית, פריצת מנעול כספת, פריצת דלת טרוקה וכן הלאה. ככל שסוג השירות מסובך ומורכב יותר, כך צפוי המנעולן לגבות מחיר גבוה. כמו כן, שירותי שכפול מפתחות למשל מתומחרים לפי השאלה האם הם מבוצעים בבית הלקוח או בעסק.

ב. שעת הפריצה – פורץ מנעולים זמין כאמור מסביב לשעון אבל הוא גובה מחיר שונה בבוקר, בערב ובלילה. התוספת עבור שירות פריצה אחר השעה 18:00 בערב היא 25%-50% בממוצע, לעומת תוספת של 50%-100% בהזמנת פורץ אחרי השעה 23:00 בלילה. כדאי להביא בחשבון את התוספת הזו ולקבל מידע מראש.

ג. התקנת מנעולים – השירות שניתן על ידי מנעולן לא כולל את עלות חומרי הגלם. אם מזמינים  למשל פורץ בשביל להתקין מנעול כספת בדלת פלדה, יש להוסיף את מחיר המנעול כדי שנקבע על ידי היצרן. גם בנושא הזה רצוי ליצור קשר טלפוני עם המנעולן ולברר על טווח המחירים המקובל.

ד. מיקום גיאוגרפי – מנעולן מאזור מסוים יקבע מחיר גבוה יותר במידה ומזמינים אותו לאזור גיאוגרפי רחוק. ההמלצה היא לתאם את השירות מול מנעולן מקומי בלבד, או לבדוק בטלפון האם הוא מגיע לאזור המבוקש עוד לפני שמבצעים הזמנה.

טווח מחירים

פריצת מנעולים עולה 150-400 ש"ח לרבות מנעולי צילינדר, לשונית, כספות ודלתות. החלפת צילינדר תעלה 150-1,400 ש"ח בהתאם לסוג הדלת והתקנת מנעולים תעלה 400-3,000 ש"ח בהתאם ליצרן ולסוג המנעול. לצורך השוואה, שכפול מפתחות לבית יעלה 5-70 ש"ח בהתאם לסוג המפתח ושכפול לרכב יעלה 20-1,800 ש"ח לפי דגם הרכב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

השוואות אחרונות באתר

תגובות אחרונות

  ארכיון

  כלים

  Info

  Copyright © 2021 תשלומית

  Powered by WordPress and Apply Media

  דילוג לתוכן