כמה עולה מנעולן?

המחירים של מנעולן בתל אביב אינם שונים בהרבה מהמחירים אותם גובה מנעולן באיזורים אחרים בארץ, אולם עדיין יש מספר נושאים הדורשים התייחסות מיוחדת. ראשית, כדאי לזכור כי מנעולן בתל אביב פועל בסביבה גיאוגרפית גדולה יותר מאשר מנעולנים בערים אחרות. מנעולן צריך להיות זמין עבור תושבי צפון תל אביב, מרכז תל אביב ודרום תל אביב. המנעולן לא יכול להרשות לעצמו להתעכב או לגרום ללקוחות לחכות. שנית, האוכלוסייה הצעירה בתל אביב דורשת לא מעט שירותי מנעולנות באמצע הלילה, בשבתות ובחגים. שירות כזה תמיד יעלה קצת יותר משירותי מנעולנות בערים עם אוכלוסייה מסורתית.

אך מלבד ההבדלים בין מנעולן בתל אביב לבין בעלי מלאכה בערים אחרות, יש מרכיבים קבועים במחירי השירות. מרכיבים אלו רלוונטיים עבור שירותי מנעולנים ופריצת דלתות בכל חלקי הארץ. כדאי להיעזר בטווח המחירים של המנעולנים, וכך להבטיח פנייה אל איש מקצוע אמין ואדיב.

טווח מחירים של שירותים פופולאריים

זהו טווח המחירים הנפוץ של שירותי מנעולן בתל אביב ובערים אחרות:

א. פריצת מנעול – כאן מדובר על שירות פופולארי העומד בבסיס ההסמכה של מנעולן. המחיר לשירותי הפריצה בלבד עבור דלת עץ עומד על 150-350 ש"ח, לעומת המחיר לשירותי פריצה של דלת פלדה אשר עומד על 250-400 ש"ח. פריצת דלת טרוקה תעלה 150-350 ש"ח, כאשר במידה והלשונית הפוכה, יש צורך בפריצה על מנת לפתוח את הדלת.

ב. החלפת צילינדר – את השירות הזה אפשר להזמין גם במהלך היום, וזאת לאחר החלפת דלת. החלפת צילינדר פשוט בדלת פלדה תעלה 250-500 ש"ח, והחלפת צילינדר ברמת בטיחות גבוהה בדלת פלדה תהיה יקרה יותר ותעלה 350-600 ש"ח. שירות זה כולל החלפה של צילינדר בעל חמישה כוכבי בטיחות אותו מנעולן בתל אביב, ובערים אחרות אמור להכיר היטב. יחד עם זאת, החלפת צילינדר בעל בקרת שיכפול בדלת פלדה תעלה 500-1,000 ש"ח.

ג. החלפת מנעול – הרבה מנעולנים מוזמנים לבית הלקוח לצורך החלפה של המנעול כולו. עלותו של השירות משתנה בהתאם לסוג הדלת והחוזק שלה. החלפת מנעול תואם לדלת רב בריח תעלה 350-550 ש"ח, החלפת מנעול מקורי ומנגנון לדלת זהה תעלה 500-800 ₪, והחלפת מנעול תואם לדלת חוסם תעלה 400-650 ש"ח. הסיבה להבדלים בין המחירים קשורה לאופן בו יצרניות הדלתות בוחרות לבצע את המיגון, ולהתקין את המנגנון. בכל מקרה, מנעולן בתל אביב ובכל מקום אחר בעולם אמור לדעת כיצד לזהות את המנגנון הספציפי ולטפל בו כראוי.

ד. תוספות ומחיר מיוחד – שירות לילה של מנעולן יחייב גבייה של 50%-100% יותר מהמחיר המקורי. תוספת עבור שירות ערב עומדת על 25%-50%, והמחיר הגבוה ביותר הוא עבור התקנת מנעול ביומטרי – 1,800-3,000 ש"ח.

לסיכום, שירותי מנעולן יכולים למנוע המון עוגמת נפש ונדרשים גם בשעות לא צפויות. הדבר החשוב הוא להכיר את המחירון הרשמי, וליצור קשר רק עם מנעולן מורשה, מנוסה ובעיקר אמין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

השוואות אחרונות באתר

תגובות אחרונות

  ארכיון

  כלים

  Info

  Copyright © 2021 תשלומית

  Powered by WordPress and Apply Media

  דילוג לתוכן