השוואת מחירים של כסאות בר

הדרך הטובה ביותר לבצע השוואת מחירים בין כסאות בר, היא להתחיל מהדגמים הזולים, ולאחר מכן לעבור אל היקרים. אך עוד לפני כן, כדאי לזכור, כי הצרכים מכסאות בר דורשים מערכת שיקולים רחבה, ולא התבססות על עלות בלבד.

כסאות בר יכולים לשנות לחלוטין את מראה המטבח, הסלון או החדרים הפנימיים של הבית, הם משמשים את כל המשפחה, ובתוך מסעדות ובתי מלון הם מהווים את אחד האלמנטים האסתטיים הבולטים ביותר. לא כדאי להתפשר, וכדאי להשוות גם את האיכות והנוחות שהם מציעים.

כסאות בסיסיים במחירים משתלמים

crכסאות בר זולים יכולים להיות גם מרהיבים. כסא בר בעיצוב מרשים עם רגליות מתכת, משענת לבנה ומושב בצבע זהה עולה 188 ש"ח בערך, לעומת כסא בר פניאומאטי בשילוב גוף מפלסטיק וריפוד עור, שמחירו 293 ש"ח. מי שאוהב לשלוט על הגובה יכול לרכוש כסא בר דמוי עור עם ידית במחיר 306 ש"ח. כסא דומה, המתאים למסעדות ומגיע עם חישוק לרגליים, עולה 311 ₪, וכסא בר אקרילי ושקוף עולה 324 ש"ח. לאחרונה החלו לקוחות רבים להתעניין לגבי כסאות פניאומאטיים עם בוכנה, אשר מחירם 328 ש"ח.

בקטגוריה נוספת של כסאות הבר אפשר לזהות שילוב בין חומרי גלם שונים. כסא בר פניאומאטי עם גוף מפלסטיק וריפוד דמוי עור עולה 334 ₪, וכסא עם רגליות גבוהות וריפוד דמוי עור עולה 337 ש"ח. בטווח של 350-400 ש"ח ישנם כסאות בר גבוהים ומרופדים בדמוי עור, כסאות מדמוי עור PU עם הדום לרגליים ורגל מגלש, וכסאות בר מפלסטיק קשיח, רחב ונוח במיוחד.

כסאות בר בסיסיים נמכרים גם במחיר של מעל 400 ש"ח ואיכותם גבוהה מאוד. כסאות אלו יכולים להשתלב עם שולחנות בר, עם פינות ישיבה או אפילו במרכז הסלון. הכסאות המודרניים מתכתבים נהדר עם אלמנטים אחרים בתוך הבית, ולכן מאוד מומלץ להשוות בין קולקציות שונות. במחיר של 400 ש"ח ניתן לרכוש כסא בר פניאומאטי בשילוב עץ וריפוד דמוי עור, כאשר במחיר מעט גבוה יותר, של 411 ₪, ניתן לרכוש כסא בר פניאומאטי עם בוכנה מדמוי עור PU. כסא אחר עולה 412 ₪, והייחודיות נמצאת בריפוד ובעיצוב, תוך שימוש בבוכנה פנאומאטית.

כסאות בקטגוריות מחיר נוספות

כסאות הבר ממושבי עור הם חלק מקטגוריה יקרה יותר, ומחיריהם עומדים על 548-1,180 ש"ח. מי שמעדיף כסאות במושב דמוי עור בלבד, אך בריפוד מלא, יכול למצוא ריהוט במחירים 293-488 ₪, ומי שאוהב אלומיניום, ימצא כסאות מרשימים בטווח של 188-389 ש"ח. לעומת זאת, המשקיעים יעדיפו כסא בר מעץ ורטאן, שמחירו נע בין 426-803 ש"ח.

ההיצע הגדול של כסאות הבר מעיד על ההצלחה שלהם. כדאי לשבת על הכסא לפני הבחירה, לרכוש דגם המתאים לתקציב, ולהוסיף ריהוט מרשים לבית.

דעו תמיד: אם יש לכם כסאות ישנות, במקום לזרוק אותם תמיד כדאי לבדוק אפשרות של צביעה וחידוש רהיטים במצבעה מקצועית

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

השוואות אחרונות באתר

תגובות אחרונות

  ארכיון

  כלים

  Info

  Copyright © 2022 תשלומית

  Powered by WordPress and Apply Media

  דילוג לתוכן