השוואת מחירים – פרקטים

4השוואת מחירים בין פרקטים עשויה לעזור בעת בחירת ריהוט וריצוף לבית חדש או קיים. הפרקט משנה לחלוטין את מראה הבית, מבטיח חיפוי חמים, אינטימי ועשיר, ומחזיק מעמד לאורך שנים רבות.

חברות המתמחות בהרכבת פרקטים מציעות בחירה בין עץ טבעי ולמינציה במבחר דוגמאות וסגנונות. ניתן לשלב את הפרקטים עם שטיחים מקיר לקיר או שטיחים פרסיים, לרצף את הכניסה והחצר בעזרת דקים, או לגוון את מראה העסק. אך לפני שעושים את כל הפעולות הללו, יש להתחיל בהשוואת מחירים כללית.

פרקט במחירים של 100 ש"ח ומעלה

בטווח של עד 100 ש"ח ניתן למצוא הרבה סוגים של פרקטים למינציה. המחיר של פרקט אלון כפרי אפרפר מתחיל בסכום של 55 ש"ח, אלון מעושן עם פאזה מתחיל בסכום של 68 ₪, וכך גם פרקט אלון מוברש. אלון מולבן עתיק עולה בערך 68 ש"ח, אלון מוברש קרם עולה גם הוא 55 ₪, ומחירו של אלון אפור מתחיל בסכום של 50 ש"ח.

בסכום של עד 200 ש"ח ישנם פרקטים מאוד איכותיים ומרשימים. מחירו של פרקט אגוז משוח בשמן מתחיל ממחיר של 189 ש"ח, היקורי אמנותי עולה 170 ₪, ופרקט חוף טונדרה עולה 170 ש"ח. מי, שמעדיף את האלון המחוספס, יכול למצוא בקטגוריה הזו פרקטים במחיר, המתחיל מ-170 ש"ח לא כולל התקנה. אלון מצופה לכה שקופה בגוון לבן עולה 189 ש"ח, אלון שאטו עולה 170 ₪, וכך גם פרקטים העשויים עץ דובדבן מונטיצ'לו. תערובת עץ דמדומים מוצעת ללקוחות במחירים של 170 ש"ח, אלון לבן מתחיל ממחיר של 155 ₪, ופרקט אלון עתיק משומן עולה 189 ש"ח.

במחירים של מעל 250 ש"ח אפשר לרכוש פרקטים מאלון אמריקאי, אלון סטודיו, אלון ניו אינגלנד, אלון כפרי טבעי, אלון בזלת או וניל, דובדבן מלכותי, מייפל סטנפורד ועוד. פרקטים מאלון דבש עולים בערך 374 ש"ח אך פרקטים מאלון בלונדיני עולים 269 ש"ח. פרקטים SNWB עולים בסביבות 379 ש"ח ופרקט אלון ריצ'מונד עולה 269 ש"ח.

שיקולים נוספים מלבד מחיר

השוואה בין פרקטים על בסיס מחיר בלבד אינה חושפת את מערכת השיקולים המלאה. עוד לפני שנכנסים לעובי הקורה, ובודקים את העלות של הפרקטים באופן ספציפי, כדאי לקחת בחשבון עוד מספר נקודות חשובות:

א. פרקטי עץ ופרקטים למינציה – פרקט אמיתי יקר יותר מפרקט למינציה, אך הוא ניחן בתכונות ייחודיות. בעת השוואת מחירים יש לבדוק את אופי הפרקט, שכבות העץ ורמת העיבוד של הלמינציה.

ב. תקני בטיחות – לצד השוואת המחירים יש לבדוק, האם הפרקט עומד בתקני הבטיחות. עץ אמיתי יהיה עמיד יותר בפני בערה, וכך גם פרקטים למינציה שעוברים תהליכים מיוחדים.

ג. סוגי פרקטים – כפי שאפשר לראות מתוך השוואת המחירים, הפקטור המרכזי אשר יוצר הבדלים בעלויות הוא סוג הפרקט. הכירו את הסוגים המרכזיים, ובקשו לראות קולקציות של פרקטים מסדרות שונות כגון PVC, גושני, גרמני או לבן.

ד. התקנה – המחירים של פרקטים נמסרים ללא עלות ההתקנה. בעת הרכבה של רצפת עץ לא מומלץ לבצע את ההתקנה באופן עצמאי, משום שנדרשת מיומנות לצורך השגת המטרות הרצויות. לפני ההתקנה יש לעיתים צורך בקילוף ופינוי של השטיחים הישנים, בעיקר בתוך משרדים ועסקים, ולכן כדאי לברר מראש את העלות הסופית.

קבלת הצעת מחיר לגבי פרקטים תעזור לכם לבחור את הריצוף והחיפוי המתאים לצרכיכם. הקפידו על רכישת פרקטים איכותיים בלבד, והשקיעו בחומרי הגלם, על מנת למנוע צורך בתחזוקה שוטפת ויקרה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

השוואות אחרונות באתר

תגובות אחרונות

  ארכיון

  כלים

  Info

  Copyright © 2021 תשלומית

  Powered by WordPress and Apply Media

  דילוג לתוכן