הרמת גבות – השוואת מחירים

77המחירון של ניתוח פלסטי מסוג הרמת גבות מושפע ממספר גורמים שונים. ראשית, יש להתייחס אל מבצעים עונתיים, ולברר לגבי הנחות, המוענקות על ידי חברות או מנתחים פלסטיים. בירורים כאלה יכולים לחסוך מאות ואלפי שקלים על ניתוחים פלסטיים רבים. שנית, חשוב לזכור כי חברות הביטוח הפרטיות וקופות החולים מעניקים לעיתים כיסוי ביטוחי. ברוב פוליסות הביטוח האישיות ניתן למצוא כיסוי לניתוחים, כמו העלמת ורידים או הסרת שומות, אך לעיתים אפשר לנצל את מבנה הביטוח לצורך כיסוי בהרמת גבות.

השוואת מחירים עבור הרמת גבות היא לא השיקול המרכזי בבחירת מכון או מנתח פלסטי. בנוסף, ישנם הפרשים בין המחירים הנקובים במחירון לבין המחיר הסופי. הפרשים אלו נובעים מתוך הפרמטרים הבאים:

א. סוג הרופא המנתח – רופא ייעודי גובה מחיר נמוך, מאשר מחיר שגובה מנתח פלסטי מומחה. היות וניתוחי הרמת הגבות נחשבים הליך כירורגי מורכב, סביר להניח שיש צורך במעורבות של מנתח מומחה, ולכן כדאי לקחת זאת בחשבון.

ב. סוג ההרדמה – רוב ניתוחי הרמת הגבות אינם מתבצעים תחת הרדמה כללית. במידה וזה המצב, המחיר עשוי להיות גבוה, מאשר ניתוחים בהרדמה מקומית בלבד.

ג. אשפוז – מחירו של אשפוז לילה מתחיל ב-500 ש"ח ויכול להגיע עד 1,000 ש"ח או יותר. המחיר נקבע על פי המקום בו נערך הניתוח. יחד עם זאת, לא בכל הניתוחים הפלסטיים יש צורך באשפוז לילה.

ד. אופי הפרוצדורה – ניתוח הרמת הגבות מתבצע בעזרת חתך, במיקום עליו החליט הרופא. במהלך הפרוצדורה מוסרים עודפי עור, מייצבים את הרקמות, ומבצעים הרמה לגובה הרצוי. סגירת הפתח נעשית בעזרת תפרים, ובדרך כלל המנותח משתחרר לביתו לאחר מספר שעות התאוששות ומעקב. במידה ומדובר על פרוצדורות מסובכות יותר, יהיה צורך בתשלום נוסף.

ה. שימוש באביזרים – התאמת האביזרים הנלווים ההכרחיים לביצוע ניתוח פלסטי משתנה בין מנותחים ורופאים. עדיף לברר מבעוד מועד במה כרוך הניתוח, ולקבל הצעת מחיר מלאה, הכוללת את השימוש באביזרים הרלוונטיים.

עד 12,000 שקלים עבור טיפול

מבחינת מחירים מקובלים, נהוג להתייחס אל ניתוחים להרמת הגבות בטווח של 7,000-12,000 ש"ח. מדובר על מחיר ממוצע בקטגוריית הניתוחים הפלסטיים, זאת בשל העובדה שמחירו של ניתוח אף מורכב עשוי להגיע ל-14,000 ₪, ומחירו של ניתוח מתיחת פנים, כולל הרמת מצח, עומד על כ- 30,000-40,000 ש"ח. הניתוח הפלסטי הזול ביותר הוא ניתוח אף עם הזרקת רדיאס, ועלותו בסביבות 2,000 ש"ח בלבד.

ההצלחה של ניתוחים פלסטיים נמדדת על פי שביעות הרצון של המטופל והשמירה על בריאותו. בהרמת גבות אין צורך בחששות מיותרים, משום שלא מדובר על הליך מסובך. יש לבדוק את האופן בו מורכבת הצעת המחיר, אותה תקבלו מהרופא, לבצע השוואה עם הצעות נוספות, ולוודא טיפול מלא ויסודי.

לקריאה נוספת התחום הפלסטיקה על הסרת קעקועים בלייזר כנסו לאתר: tattoosremoval.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

השוואות אחרונות באתר

תגובות אחרונות

  ארכיון

  כלים

  Info

  Copyright © 2021 תשלומית

  Powered by WordPress and Apply Media

  דילוג לתוכן