איך להשוות מודעות אבל בזמן קצר

מודעות אבל

מודעות אבל

כאשר אדם קרוב נפטר, בתוך כל ים הדמעות והצער שלנו, אנו צריכים לפעול יחסית במהירות לטובת סידורי קבורה והכנות לשבעה. כחלק מההכנות לשבעה יש הצורך לדאוג למודעת ותלייתן באזורים בהם הנפטר התגורר, הסתובב ובמקומות בהם אנשים עשויים להכירו. מודעות האבל מפרסמות את פטירתו של המנוח ומאפשרות לחברים, מכרים, שכנים ובני משפחה להגיע למקום בו מתקיימת השבעה לצורך ניחום בני המשפחה וחלוקת כבוד אחרון לנפטר. בשל העובדה שהכול צרך לקרות כל כך מהר, זה לא אומר שצריך גם להוציא כל סכום שחברת הדפוס אומרת לנו על הפעם הראשונה. עדיין ניתן להשקיע מספר דקות בחיפוש אחר מספר הצעות מחיר עבור מודעות אבל ולחסוך אפילו מאות שקלים בשירות זה.

כיצד ניתן לבצע השוואת מחירים למודעות אבל בזמן קצר?

בשל העובדה שיש זמן קצר לדאוג למודעות האבל לאחר הפטירה ועד הפרסום שלהן, זה אומר שיש גם זמן קצר לבצע השוואות מחירים למודעות. אי אפשר להתחיל לבחון חברות רבות וסביר להניח שגם לא לחכות להצעות מחיר במייל. אם כך יש בפניכם 2 אופציות:

 • לפנות לחברת פרסום שיכולה לתת לכם כמה הצעות מחיר אפשריות להדפסת המודעות והדבקה שלהן באזורים שתבקשו.
 • לקבל הצעת מחיר ישירות מבית הדפוס וללכת עם בית הדפוס הראשון שאתם מגיעים אליו.
 • לבדוק 3 בתי דפוס ואת המחירים שלהם וביניהם להחליט. כמובן שמלבד המחיר של ההדפסות עצמן צריך להתחשב במחיר המשלוח של המודעות אליכם, באיזו שעה תקבלו את המשלוח והאם חברת הדפוס או הפרסום שמולה אתם עובדים היא גם זו שמפזרת את המודעות בנקודות המבוקשות.

כיצד לדעת מה לכתוב במודעת האבל?

בשל מתן כבוד לנפטר מודעות אבן כתובות בשחור לבן ולא בצבעים שונים. זה לא מסיבה אלא אבל ושחור ולבן אלו צבעים סטנדרטיים המתאימים למעמד. כמו כן ישנם מספר אלמנטים קבועים שיש בכל מודעת אבל וכדאי להוסיף למודעת האבל שלכם:

 • שם הנפטר כמובן. אפשר גם להוסיף את הכינוי שלו אם רוצים.
 • תאריך הפטירה ותאריכי השבעה.
 • מקום הישיבה.
 • זמני התפילות בשבעה.
 • אם אתם רוצים להגביל את שעות קבלת האורחים (לדוגמה שלא יגיעו בשעה מוקדמת מדי בבוקר או מאוחרת מדי בערב) ניתן לרשום שאתם מבקשים להגיע בין השעה X לשעה Y.
 • לעתים מוסיפים גם עוד משפט כבוד המביע את צער המשפחה.

היכן מפרסמים את מודעות האבל ומתי?

פרסום מודעות האבל יעשה באזור בו חי ופעל המנוח. כלומר, ברחוב שבו הוא גר, בבניין שבו הוא גר, ברחובות הסמוכים, באזור בו עבד או הסתובב מדי יום, באזור בו יש אנשים שאולי מכירים אותו. ניתן גם לצלם את המודעה ולפזר אותם בוואטסאפ או ברשתות החברתיות כדי שבני משפחה ואנשים קרובים נוספים ייחשפו לחדשה ויוכלו להגיע לנחם את המשפחה האבלה במידה וירצו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

השוואות אחרונות באתר

תגובות אחרונות

  ארכיון

  כלים

  Info

  Copyright © 2024 תשלומית

  Powered by WordPress and Apply Media

  דילוג לתוכן